Yaşam

Çölde Şanssız Bedeviyi Bile Şansıyla Bırakacak 3 Burç Ortaya Çıktı

Harvard Üniversitesi astrolojik çalışmaları sonucunda en şanssız üç burcu açıkladı. 12 burcun ortasındaki en talihsiz 3 burç hangisi diye merak ediyorsanız detaylar içeriğimizde…

1. Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burçlarının duygusallığını herkes bilir. Üstelik ne yazık ki hayat onlara pek iyi davranmıyor. Kararsızlıkları ve içe kapanıklıkları, şansları kötü de olsa kendilerine bir rehber aramalarına neden olur. Yardım edecek daha yüksek bir zeka olmadığında daha da yalnız hale gelebilirler. Balıkların kendilerine acı verdiği söylenir, bu yüzden bazen arkadaşlarının onları delikten çıkarmak için bir eli olması gerekir.

2. Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başaklar, hayattaki çıkarlarını, deneyimlerini ve statülerini çok çalışmaya borçludurlar. Baht onlara pek gülmez. Durum böyle olunca da Başak burçlarının her zaman bir sorumluluk altında mücadele ettiğini görebiliriz. Ayrıca, özgecilik söz konusu olduğunda Başakların kendilerini tartmaları gerekir.

3. Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal ve alıngan bir burç olan Yengeç, kendi başına da bir engel olabilir. Her şey yolunda giderken bir anda karamsarlığa kapılabilirler. Bu alışkanlıklar geri tepmelerine ve önlerindeki fırsatları görememelerine neden olur.

Burcunun işareti nedir? Baht ile aranız nasıl? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu